Z hovna tatarák neuděláš

Vítejte na MÉM webu

Úvodem bych snad měl říct, proč si neudělám tzv. profi web, který by měl “boží” design se spoustou nejnovějších vychytávek. Za prvé, nejsem tak zdatný programátor, abych dokázal vykouzlit opravdu fajn webíček, za druhé si myslím, že vynaložená energie (o peníze nejde, ceny dnešních hostingů nejsou zas tak velké) není adekvátní využití. O návštěvnosti si iluze skutečně nedělám. Tady bych rád soustředil základní info o sobě, svých projektech a plánech, což by mohlo mé fanoušky prozatím uspokojit. Je možné, že prostor nebude časem stačit, ale to zatím není na pořadu dne.

Tak tedy vítejte.

Upozornění návštěvníkům

Toto místo by mělo být absolutně svobodné, přesto požádám případné návštěvníky, aby se zdrželi vulgárních a rasistických projevů. Skutečně se neztotožňuji s myšlením a názory některých svých hrdinů.

Novinky

18.08.2008 12:57

Největší (a poslední) televizní role MB

V roce 2006 natočila televize Nova pro pořad 112 rekonstrukci zločinů Viktora Kalivody, neblaze známého jako lesní vrah. Byl jsem osloven castingovou agenturou, u které jsem byl v té době zaregistrován, abych v dramatizaci zahrál roli zločince. Odkaz na pořad jsem vložil do sekce Média.
18.08.2008 11:22

ISTROCON 2008

Ve dnech 12. - 14.9. 2008 proběhne v Bratislavě mezinárodní komiksofantasyanimemangaherní festival. Dostali jsme s Renatou pozvánku zúčastnit se jako zahraniční hosté a v rámci této návštěvy provést slovenský křest Lucky Boye a případně zodpovědět nějaké dotazy návštěvníků. Více o tomto festivalu...
17.08.2008 15:09

Hooray

  Konečně vnikám do krásy webnode a vložil jsem sem trošku raritku. Vystoupení skupiny Disgust před dlouhými čtrnácti lety. Dnes se skutečně bavím.
15.08.2008 19:27

Tvorba prezentace

Tak jsem se dneska pokusil začít pracovat na webové prezentaci. Doufám, že mi nadšení vydrží, protože jak říká moje milá managerka - bez webové prezentace je člověk prakticky mrtvej.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode