Z hovna tatarák neuděláš

Vítejte na MÉM webu

Úvodem bych snad měl říct, proč si neudělám tzv. profi web, který by měl “boží” design se spoustou nejnovějších vychytávek. Za prvé, nejsem tak zdatný programátor, abych dokázal vykouzlit opravdu fajn webíček, za druhé si myslím, že vynaložená energie (o peníze nejde, ceny dnešních hostingů nejsou zas tak velké) není adekvátní využití. O návštěvnosti si iluze skutečně nedělám. Tady bych rád soustředil základní info o sobě, svých projektech a plánech, což by mohlo mé fanoušky prozatím uspokojit. Je možné, že prostor nebude časem stačit, ale to zatím není na pořadu dne.

Tak tedy vítejte.

Upozornění návštěvníkům

Toto místo by mělo být absolutně svobodné, přesto požádám případné návštěvníky, aby se zdrželi vulgárních a rasistických projevů. Skutečně se neztotožňuji s myšlením a názory některých svých hrdinů.

Novinky

19.11.2012 13:24

Mrtvý webík

Omlouvám se všem, kteří sem v minulých dvou letech zabloudili. Jak jistě vidíte, nic se od té doby nezměnilo. Mám z toho tak trochu černé svědomí. Tak se při příležitosti vydání nového fláku pokusím tohle lajdáctví lehce napravit. Co se změnilo? Jak jsem již zmínil vydal jsem společně s Adamem...
12.04.2010 11:03

Lehce plodné jaro

 Ve fázi dokončování je další komiksový scénář - Linka. Jedná se o lehce mysteriózní storku z prostředí města hříchu jménem Quewood. Dílo má cca. 170 stránek, kreslit ho bude Renata W. a doufám, že se vám bude všem líbit.
13.11.2009 23:25

Neuvěřitelně plodný podzim

Dokončen filmový scénář na motivy knihy Okolnosti smrti S.H. Příběh pro široké plátno je mnohem drsnější a temnější než samotná kniha. Už teď je mi jasné, že v Čechách bude velmi těžko REALIZOVATELNÝ. Nicméně... Zázraky se dějí...někdy...
18.10.2009 16:11

Scénář hotov!

Scénář komiksu Space Thrashers je hotový! Na pokraji smrti hladem, na pokraji smrt...atd...ale stálo to za to. Dílko bude mít asi 230 stránek. V současné době je nakreslených 40. Každopádně mám radost, protože jsem už nevěřil, že to s Adamem doděláme.
22.07.2009 20:38

Jdeme do finále

 Po úspěšném soustředění v Praze jsme s Adamem skoro dopsali scénář ke komiksu ST. Snad to "skoro" u stavu storky nebude dlouho.
09.12.2008 16:00

Bo a Kofi Salako

V šuplíkové galerii jsou nové obrázky hlavních hrdinů připravovaných komiksů Linka a Space Thrashers.
27.11.2008 17:19

Lucky Boy can speak English!

    Lemme tell ya somethin´. Připravuje se překlad Lucky Boye, usilovně na tom pracují Míla Koubová a Robert Jameson, náš milý a ochotný americký kamarád. V současné době se s nakladatelstvím Netopejr jedná o možnostech vydání a čtenáři se MOŽNÁ dočkají toho, že Lucky promluví anglicky....
26.11.2008 12:26

Nový člověk na palubě

Pro projekt Space Thrashers jsme s Adamem Kubíkem našli nového člena týmu. Jedná se o Martinu Tomalovou, velmi šikovnou mladou kreslířku z Orlové. Pevně doufám, že vydrží hromadu únavné práce, spojenou se ztvárněním takového rozsáhlého projektu, jaký představuje grafická novela. Přece jenom je...
14.09.2008 10:34

Tuny slangu

    V některých recenzích se objevují zmínky o tom, že moje díla jsou plná slangu a že se někdy tím pádem stávají nesrozumitelná. Bez slangu a argotu se ale neobejdu. Bez nich mi každý text, dialog šustí papírem. Napadlo mě tedy připravit na webu alespoň krátký a stručný slovníček pojmů,...
26.08.2008 21:00

Slovenský křest Lucky Boye

Slovenský křest Lucky Boye proběhne na již avizovaném festivalu Istrocon v pátek 12.9. od 18. hod. Následovat by mělo krátké povídání se čtenáři a autogramiáda.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode